Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 5.0