Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
21Rated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0