Movies
Ratings
47
RushRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5