Titles you rated
Pacific RimRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
AppleseedRated ★ 1.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The Girl Who Played with FireRated ★ 4.0