Titles you rated
Close Encounters of the Third KindRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 1.5
Act of ValorRated ★ 2.0
Predator 2Rated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 2.0
AlienRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 1.5
The TerminatorRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 1.0
ArmageddonRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 2.5