Titles you rated
The Green MileRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 1.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 2.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.0
HanbandoRated ★ 2.0