Titles you rated
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 3.0- BlackRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
Murder in the FirstRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0