Movies
Ratings
26
We Were SoldiersRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0