Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.5
Never Let Me GoRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.5
Lions for LambsRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
About SchmidtRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
BeetlejuiceRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 4.5- Random HeartsRated ★ 4.5