Movies
Ratings
76
Top GunRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
French KissRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Great ExpectationsRated ★ 3.5