Movies
Ratings
29
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0