Movies
Ratings
126
Fight ClubRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5