Titles you rated
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0