Movies
Ratings
268
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 5.0
American PieRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0