Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Amityville HorrorRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0