Titles you rated
Red EyeRated ★ 4.0
The VowRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0