Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0