Titles you rated
Fast FiveRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Foul KingRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5