Titles you rated
ElioRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
FailanRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Down with LoveRated ★ 2.5
The InternshipRated ★ 4.0
SmallfootRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
Trolls Band TogetherRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5