Movies
Ratings
132
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
OctopussyRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0