Titles you rated
Art of FightingRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 1.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0