Movies
Ratings
44
OldboyRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.5