Movies
Ratings
257
Inside MenRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5