Titles you rated
The ChorusRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
InkheartRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0