Movies
Ratings
20
Music and LyricsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0