Movies
Ratings
213
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0- BlackRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
PietaRated ★ 4.0
Bernard and DorisRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
Summer TimeRated ★ 0.5
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 1.5