Movies
Ratings
154
The Florida ProjectRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0