Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
UnaRated ★ 2.5
Born on the Fourth of JulyRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
SpencerRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0