Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0