Titles you rated
Shoot Me in the HeartRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5