Movies
Ratings
80
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
2012Rated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5