Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0