Movies
Ratings
113
Never Back DownRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0