Titles you rated
New WorldRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.0