Movies
Ratings
80
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0