Movies
Ratings
116
Furious 7Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0