Titles you rated
TitanicRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The X FilesRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0