Titles you rated
JumanjiRated ★ 5.0
HookRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0- Jakob the LiarRated ★ 5.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 4.5
RVRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 4.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
Dances with WolvesRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
CrashRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 5.0