Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Third StarRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Animal FactoryRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5