Titles you rated
HannibalRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
The RockRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0