Movies
Ratings
23
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0