Titles you rated
Men in Black 3Rated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5