Movies
Ratings
526
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
The Princess SwitchRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 4.5