Movies
Ratings
97
Morning GloryRated ★ 2.5
PassionRated ★ 1.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The VowRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Winter's BoneRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0