Titles you rated
Furious 7Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0