Titles you rated
ElioRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5