Movies
Ratings
137
Midnight in ParisRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5