Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 1.5
BatmanRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Niko 2 - Little Brother, Big TroubleRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 2.0
You Are My PetRated ★ 3.0