Titles you rated
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
The Power of OneRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0