Movies
Ratings
103
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0